دانستنی ها

تولیدی آینه دکوراتیو

زیبایی آینه دکوراتیو

شاید با دیدن آینه دکوراتیو به فکر این باشید که ساخت آینه دکوراتیو چطور انجام می‌شود ما در این مقاله به شما روند تولید آینه دکوراتیو را از صفر تا صد آموزش دادیم. خرید آینه‌های دکوراتیو دکتر‌دکوراسیون، از بهترین آینه ایرانی طراحی‌شده در کشور ایران می‌باشد.

زیبایی آینه دکوراتیو در دکوراسیون منزل

آینه دکوراتیو طرح لوزی

طرح مستطیلی آیننه دکوراتیو

تولیدی آینه دکوراتیو

طرح تاج

آینه‌های پازلی

آینه آبشاری
آینه طرح شش ضلعی

به دلیل بازدید و زیبایی بالایی که آینه دکوراتیو دارند اکثر مشتریان بدنبال یک مرکز فروشگاه معتبر برای خرید آینه‌ها می‌باشند.

 

صفر تا صد تولید آینه دکوراتیو

قبل از اینکه برای تولیدی آینه دکوراتیو اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید آینه دکوراتیو را داشتید حتما به جنس آینه توجه ویژه‌ای داشته باشید که ما در این مورد توضیحی آماده‌کردیم؛ پیشنهاد می‌کنیم آینه دکتردکوراسیون را مشاهده کنید.

  1. طراحی آینه
  2. تهیه جام آینه
  3. برشکاری آینه
  4. جدا سازی آینه‌
  5. تراشکاری آینه
  6. ابزار‌زدن آینه
  7. مرتب کردن آینه ها
  8. بسته‌بندی آینه
  9. مونتاژ و نصب آینه

 

طراحی آینه دکوراتیو

اولین قدم برای تولید آینه دکوراتیو، طراحی صحیح و دقیق آن است. طراحی آینه دکوراتیو در دکتر دکوراسیون توسط نرم‌افزارهای دقیق و مهندسان نخبه و با تجربه انجام می‌شود.

تولیدی آینه دکوراتیو

 

ظاهر زیبای آینه دکوراتیو نیازمند طراحی صحیح آن می‌باشد. در مجموعه دکتر‌دکوراسیون تمامی مراحل تولید به صورت کاملا دقیق و مهندسی‌شده انجام می‌شود؛ و هیچ خطا و نقصی نه در طراحی و نه در تولید، وجود ندارد. در مجموعه دکتر دکوراسیون آینه‌های دکوراتیو هم به صورت استاندارد و هم به صورت سفارشی تولید می‌شود که برای اطلاعات بیشتر به طراحی آینه دکوراتیو مراجعه کنید.

 

تهیه جام آینه

بعد از مرحله طراحی آینه به تهیه جام آینه می‌رسیم. تهیه جام آینه یکی از مهمترین مراحل در تولید آینه دکوراتیو می‌باشد.

آینه‌ دکتردکوراسیون

 

بهترین نوع جام آینه‌ها از نوع سوپرکلیر هستند که ما در مجموعه دکتر دکوراسیون از بهترین نوع جام آینه‌ها استفاده می‌کنیم.

جام آینه‌ها به چند نوع تقسیم می‌شوند که ما در مطلب جام آینه‌ها به صورت کامل توضیح دادیم.

 

تولیدی آینه دکوراتیو

برش‌زدن آینه

برش‌زدن آینه‌ هم به صورت دستی و هم با دستگاه انجام می‌شود. اینکار یک کار تخصصی می‌باشد و از عهده‌ی هر کسی بر نمی‌آید؛ در مجموعه دکتر دکوراسیون، مرحله برش‌زدن آینه توسط دستگاه CNC انجام می‌شود که در مجموعه دکتر دکوراسیون از بهترین نوع آن استفاده شده.

 

دستگاه برش CNC آینه

 

دلیل اینکه محصولات ما با کیفیت بالایی تولید می‌شود بخاطر زحمات ارزشمند مهندسان و کارشناسان حرفه‌ای و همچنین با بکاربردن بهترین دستگاه‌های CNC، بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

 

دستگاه برش

جدا سازی آینه‌ها

در مرحله قبل که آینه‌ها برش خوردند نوبت به جداسازی آن‌ها میرسد. اینکار با توجه به حساس بودن آن در جداسازی باید با احتیاط بالا انجام شود تا باعث شکستگی و خراب شدن کار نشود.

 

جداسازی آینه

تراشکاری آینه ها

حالا که آینه‌ها را جدا کردیم، مرحله تراشکاری می‌رسد. اینکار توسط دستگاه مخصوص تراشکاری آینه ها انجام می‌شود؛ خیلی از همکاران ما این مرحله را با دست انجام میدهند که هم زیبایی کار را کاهش می‌دهد و هم اینکه اگر یکجای کار تراش نخورده باقی بماند باعث صدمه جدی به مصرف‌کننده و پارگی‌دست و آسیب جسمی می‌شود.

ابزار زدن آینه‌

در این مرحله با توجه به محصولی که تولید می‌شود بسته به نیاز آن ابزار می‌خورد که جلوه‌ی بسیار ویژه‌ای به محصول می‌دهد. این مرحله نیز توسط دستگاه مخصوص ابزارخوری انجام می‌شود که بسیار دقیق و بدون نقص انجام می‌شود. ابزارخوری در مجموعه ما از بهترین نوع دستگاه ابزار خوری آینه‌ها استفاده می‌شود که طرح سه بعدی شکل به محصول ما می‌دهد.

مرتب کردن آینه‌ها

بعد از ابزار‌خوردن آینه ها نوبت به مرتب‌سازی آن در سایز و اندازه‌های مشخص می‌رسد. در اینکار آینه‌های ابزارخورده بر‌روی هم گذاشته‌می‌شود. طوری که به آینه‌ها آسیبی وارد‌ نشود، و آماده بسته‌بندی شود.

 

تولدی آینه دکوراتیو

 

بسته‌بندی آینه‌ها

در این مرحله باید احتیاط کامل را داشته باشیم تا به محصول نهاییمان آسیبی وارد نکنیم؛ باید طوری بسته‌بندی انجام شود که به آینه‌ها آسیب، وارد نشود. بسته‌ به اندازه و سایز، بسته‌بندی انجام می‌شود و آماده ارسال می‌شود.

 

 

مونتاژ و نصب آینه‌ها

آخرین مرحله و کار نهایی که انجام می‌گیرد نصب و مونتاژ آن می‌باشد. به این صورت که شرایط نصب دکتر دکوراسیون را به شما در مقاله‌ای جدا برایتان توضیح دادیم.

 

نتیجه

همگی این مراحل توسط دکتر‌دکوراسیون از صفر تا صد و بدون واسطه انجام می‌گیرد. خیلی از همکاران ما در روند تولید محصولات، مشکلاتی در نحوه‌ انجام آن و همچنین بدون دستگاه انجام می‌دهند که این خود باعث کاهش کیفیت کار می‌شود. دکتردکوراسیون با بیش از 50 پرسنل بهترین خدمات را به مشتریان گرامی عرضه می‌کند. برای خرید آینه دکوراتیو می توانید هم به کارخانه دکتردکوراسیون مراجعه کنید و همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه درباره‌ما مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *